پایگاه خبری هامپوئیل
0

رقابت نفس‌گیر در پایتخت: اختلاف ده میلیاردی با استقلال

رقابت نفس‌گیر در پایتخت: اختلاف ده میلیاردی با استقلال
بازدید 13

موضوع برگشت خوردن چک رضایت‌نامه محمدرضا خالدآبادی برای هوادار به محل اختلاف دو باشگاه تبدیل شده است.

با توجه به گزارش هامپوئیل، در فصل گذشته، محمدرضا خالدآبادی، یک گلر ۲۲ ساله از تیم ملی جوانان، توانست بازی‌های خوبی در نیمه دوم فصل، به‌طرز قابل توجهی در چشمان هواداران بیفتد، هرچند که تجربه بازی در لیگ برتر را نداشت. با این حال، به دلیل عملکرد خوب و سن کم، تیم‌های بزرگ لیگ از جمله استقلال و پرسپولیس به او توجه کردند. انتظار می‌رفت که خالدآبادی به عنوان جایگزین احمد گوهری به پرسپولیس بپیوندد، اما در نهایت با دادن چک رضایت‌نامه ده میلیاردی، او به استقلال پیوست.

اما تاکنون، هواداری‌ها نتوانسته‌اند مبلغ رضایت‌نامه را دریافت کنند، که این موضوع باعث شده تا مدیران هوادار به آن اتهاماتی مطرح کنند. این مسئله حتی توانسته است مذاکرات برای انتقال قائم اسلامی‌خواه به استقلال را به تعلیق بیاندازد، زیرا با توجه به عدم پاس شدن چک قبلی باشگاه، مذاکرات به بن بست رسیده است.

درباره این اتفاق، فرشید سمیعی، عضو هیئت مدیره استقلال، اظهار داشت: “این موضوع قابل حل است. آقای خطیر، که با مالک باشگاه در ارتباط است، در حال حاضر این مسئله را پیگیری می‌کنند. آن‌ها چک را برگشت دادند، اما چک جایگزین شده و ما قصد داریم این مشکل را حل کنیم.”

حالا باید دید که آیا با پرداخت نقدی مبلغ رضایت‌نامه، مذاکرات برای انتقال قائم اسلامی‌خواه به استقلال دوباره آغاز می‌شود یا خیر. اما باید توجه داشت که مسعود شجاعی، مدیر باشگاه، اعلام کرده است که با توجه به جذب تنها یک بازیکن در زمستان، او به بازیکنان فعلی تیم نیاز دارد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *