پایگاه خبری هامپوئیل
0

دانش‌آموزان روستای باغ یری مراغه در سلامت کامل هستند

دانش‌آموزان روستای باغ یری مراغه در سلامت کامل هستند
بازدید 14

در خبری از مراغه که از طریق ایرنا منتشر شده، مسئول مرکز فوریت‌های پزشکی و اورژانس ۱۱۵ این شهرستان اعلام کرد که وضعیت جسمانی دانش‌آموزان روستای “باغ یری” بعد از واژگونی کانکس مدرسه، که منجر به زخمی شدن آنان شده بود، مساعد است.

“رسول اسدی” در گفت‌وگویی با خبرنگار ایرنا افزود که کانکس مدرسه این روستا در ظهر امروز به دلیل گردباد واژگون شده و علاوه بر معلم، پنج نفر از دانش‌آموزان که در داخل آن حضور داشتند، زخمی شده‌اند.

به گفته وی، یکی از دانش‌آموزان همراه با خانم معلم این روستا به صورت سرپایی درمان و مرخص شده اند، اما چهار دانش‌آموز دیگر بر اثر شکستگی برخی اعضا مانند انگشت یا قفسه سینه، بستری شده‌اند.

همچنین، بخشدار سراجوی مراغه اعلام کرد که در اثر این گردباد، کانکس مدرسه به طور کامل تخریب شده و به برخی از منازل روستایی نیز خسارت وارد شده است.

در بخشی از این منطقه، مدارس برای ۱۵ روستا در کانکس‌ها فعالیت می‌کنند و در برخی از آنها دانش‌آموزان تا کلاس ششم می‌توانند تحصیل کنند.دانش‌آموزان روستای باغ یری مراغه در سلامت کامل هستند

فرمانداری مراغه، مرتضی مینویی، به همراه تیمش به بیمارستان سینا رفتند و از دانش‌آموزان مصدوم روستای باغ یری عیادت کردند و از آنان دلجویی کردند.

با گزارش ایرنا، پس از وقوع گردباد، امدادگران اورژانس و هلال احمر به محل حادثه در شهرستان فرستاده شدند و مصدومان را به بیمارستان سینا منتقل کردند.

بخش سراجوی مراغه با مرکزیت در شهر خداجو، بیش از ۹۰ روستا دارد، که بسیاری از آن‌ها به علت فاصله بزرگی که با مرکز بخش و شهر مراغه دارند، جزو روستاهای محروم شهرستان محسوب می‌شوند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *