پایگاه خبری هامپوئیل
0

از سفرهای غیرضروری به آذربایجان‌ شرقی خودداری کنید

از سفرهای غیرضروری به آذربایجان‌ شرقی خودداری کنید
بازدید 13

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی، ایسنا/آذربایجان شرقی، در جلسه‌ای با خبرنگاران به ضرورت خودداری از تردد غیرضروری در جاده‌های استان تأکید کرد.

او همچنین اظهار داشت که در صورت لزوم تردد در محورها، حتماً باید زنجیر چرخ را همراه داشت.

به گفته اورجعلی علیزاده، در این استان، شامل محورهای مرند، جلفا، هوراند، آبش احمد، خداآفرین، کلیبر، هشترود، چاراویماق ، اهر، آزادراه زنجان_تبریز، مراغه و بستان آباد، بارش برف رخ داده است که بیشترین میزان برف روبی در آزادراه زنجان_تبریز رخ داده است.

او افزود: با تدابیر انجام شده و همکاری نیروهای راهداری، پلیس راه، اورژانس و هلال احمر استان، تمامی راه‌های اصلی، فرعی و آزادراه‌ها باز هستند و مشکلی در تردد ایجاد نشده است.

علیزاده اطلاع داد: عملیات بازگشایی راه‌های روستایی استان از بعدازظهر یکشنبه (۲۴ دی ماه) شروع شده و تاکنون ادامه داشته است.

او به همه شهروندان توصیه کرد که با توجه به خطرات لغزش و کولاک، در صورت عدم ضرورت، از سفر خودداری کنند و به زمان دیگری موکول نمایند.

در پایان، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی تاکید کرد: رانندگان نیز در هنگام رانندگی، فاصله اصولی و ایمن با سایر وسائط نقلیه را رعایت کرده و در صورت لزوم، زنجیر چرخ را همراه داشته باشند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *