پایگاه خبری هامپوئیل
0

رقابت جذاب پرسپولیس و استقلال برای جذب ستاره جدید

رقابت جذاب پرسپولیس و استقلال برای جذب ستاره جدید
بازدید 7

شنیده ها حاکی از این است که باشگاه پرسپولیس به دنبال جذب بازیکن درخواستی استقلال (محمد حیسن اسلامی) از باشگاه ذوب آهن است.

به گزارش خبرنگار ورزشی هامپوئیل، در روزهای اخیر تلاش‌هایی برای جذب محمدحسین اسلامی از ذوب‌آهن صورت گرفته و نامه‌نگاری و مذاکراتی در این زمینه انجام شده است. این تلاش‌ها به منظور جلب این بازیکن برای پیوستن به تیمی دیگر صورت گرفته اما به دلیل عدم توافق مالی یا مسائل جابه‌جایی بازیکن، تاکنون به نتیجه نرسیده است. حالا با ورود باشگاه پرسپولیس به صحنه، این مسئله به یک مرحله جدید وارد شده و ممکن است این تیم قرارداد با این بازیکن را به امضاء برساند.

محمدحسین اسلامی، که در لیگ برتر ایران طی دو سال و نیم اخیر به میدان رفته و بازی‌های برجسته‌ای در ترکیب ذوب‌آهن ارائه داده است، حتی توانسته است در اردوی تیم ملی نیز تحت کارلوس کی‌روش و امیر قلعه‌نویی شرکت کند. او به نظر می‌رسد به دلیل نقش برجسته خود، تبدیل به یک نقل و انتقال بزرگ در این فصل شود.

باید توجه داشت که اسلامی یک بند فسخ به ارزش 300 هزار دلار در قراردادش دارد. این مبلغ ممکن است مشکل‌ساز باشد، اما حتی تیم استقلال نیز با شرایط ذوب‌آهن برای انتقال این بازیکن هماهنگی نکرده است. از سوی دیگر، پرسپولیس اعلام آمادگی کرده تا این انتقال را انجام دهد.

هافبک-مهاجم 22 ساله در نقش اصلی خود در ترکیب ذوب‌آهن، توجه باشگاه‌های استقلال و حالا پرسپولیس را به خود جلب کرده است. رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس، با نیما نکیسا، مدیرعامل ذوب‌آهن، تماس‌هایی برای بحران این انتقال به خدمت گرفته و این موضوع به صورت شفاهی اعلام شده است.

استقلال نیز توافقی با این بازیکن نداشته است و اطلاعات نشان می‌دهد که این انتقال به پرسپولیس ممکن است در نهایت رقم بخورد، به ویژه با توجه به احتمال جابه‌جایی یک یا دو بازیکن مدنظر این باشگاه.

رقابت جذاب پرسپولیس و استقلال برای جذب ستاره جدید

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر