پایگاه خبری هامپوئیل
0

مهاجم هفت تیرکش لیگ برتر به پرسپولیس پیوست؟

1. مهاجم هفت تیرکش لیگ برتر به پرسپولیس پیوست؟
بازدید 7

باشگاه پرسپولیس برخلاف شایعات شکل گرفته طی روزهای اخیر قصد جذب مهاجم خارجی را ندارد.

به گزارش هامپوئیل، در ساعات آتی باید منتظر تغییرات ویژه‌ای در خط حمله تیم فوتبال پرسپولیس ماند؛ جدایی شهاب زاهدی در آستانه تحقق می‌باشد.

اولین بحث درباره جدایی‌ها هرچند درباره نبیل باهویی شکل گرفت اما اکنون این شهاب زاهدی است که به در خروج نزدیک شده است. مهاجم سرخ‌ها بعد از چند فصل حضور در فوتبال اروپا در تابستان با تجربه بیشتری به جمع سرخ‌ها بازگشت و طی نیم فصل یک گل زده در آسیا و شش گل در لیگ برتر به نام خود کرد. اما او اکنون به واسط پیشنهاد ژاپنی‌اش در آستانه توافق برای جدایی قرار دارد و گفته می‌شود طی ساعات آتی این شرایط فراهم خواهد شد. اما درویش همه چیز را به جذب مهاجم جدید معطوف کرده است، اتفاقی که بعید نیست طی ساعات پایانی نقل و انتقالات قطعی شود.

بحث درباره جدایی نبیل باهویی نیز کاملا قابل پیش بینی بود. مهاجمی که از همان ابتدا با حاشیه زیادی پیراهن پرسپولیس را برخلاف نظر کادرفنی بر تن کرد و در ادامه نیز روند کیفی او به شکلی نبود که انتظارات را برآورده کند. باشگاه پرسپولیس به دنبال توافق نهایی برای این قطع همکاری قرار دارد و او نیز دومین مهاجمی است که در پنجره زمستانی پیراهن پرسپولیس را از تن خارج خواهد کرد و سرنوشت جدیدش را دنبال می‌کند.

باشگاه پرسپولیس در حال حاضر به دنبال جذب مهاجم خارجی نیست، خصوصاً اینکه معادلات سختی برای سهمیه خارجی‌اش شکل خواهد گرفت. آنها طی روزهای اخیر بررسی زیادی روی مهاجمان لیگ برتری داشته‌اند و اکنون مراحل پایانی توافق برای این انتقال را در سکوت دنبال می‌کنند. بازیکنی که بعد از بحث احتمال جدایی‌اش دو باشگاه مطرح دیگر را نیز خواهان خود می‌بیند و البته بحث در پرسپولیس بیشتر با مانع پر بودن سهمیه بزرگسالان با مشکل مواجه شده است. اما در صورتی که مقدمات این اتفاق شکل گیرد، پرسپولیس نیز بررسی خود را برای این انتقال ویژه برای خالی کردن لیست بزرگسالان خود شکل خواهد داد. بازیکنی که پیش از این نیز بحث حضورش در پرسپولیس مطرح بود اما از آن مقطع تاکنون سه انتقال در لیگ برتر را تجربه کرده است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *