پایگاه خبری هامپوئیل
0

شاهکار مهاجم پرسپولیس در ژاپن!

شاهکار مهاجم پرسپولیس در ژاپن!
بازدید 7

شهاب زاهدی در سومین بازی خود برای آویسپا فوکوکا ژاپن باز هم گل زد.

به گزارش ورزشی هامپوئیل تیم آویسپا فوکوکا ژاپن، با حضور شهاب زاهدی، مهاجم ایرانی، امروز (چهارشنبه) در هفته ششم جی‌لیگ ژاپن میزبان کاشیما آنتلرز بود. در پایان این دیدار، با درخشش و گلزنی شهاب زاهدی، تیم فوکوکا با نتیجه یک بر صفر به پیروزی دست یافت و پس از ۲ شکست متوالی، به پیروزی رسید.

شروع درخشان زاهدی در لیگ ژاپن

شهاب زاهدی، که در نیم‌فصل اول با ثبت 6 گل به عنوان بهترین گلزن تیم پرسپولیس درخشید، به طرزی غافلگیرکننده تصمیم به جدایی از این تیم گرفت و با یک قرارداد قرضی به تیم فوکوکا ژاپن پیوست. او از زمان ورود به جی‌لیگ عملکرد برجسته‌ای از خود نشان داده و در سه بازی ابتدایی خود برای تیم جدیدش، 2 گل به همراه یک پاس گل را به ثبت رسانده است. با حضور زاهدی، فوکوکا توانسته است 3 گل به ثمر برساند که بخش قابل توجهی از آن‌ها به امضای این مهاجم ایرانی باز می‌گردد. او امروز هم در مقابل تیم معتبر کاشیما، که قهرمانی در آسیا را در کارنامه خود دارد، گلزنی کرد تا تیمش از زیر پایین جدول فاصله بگیرد.

قبل از ورود به فوتبال ژاپن، زاهدی سابقه گلزنی در کشورهای ایران، ایسلند، اوکراین و مجارستان را داشته و اکنون به رکورد خاصی از گلزنی در 5 کشور متفاوت دست پیدا کرده است. فوکوکا در روز یکشنبه در هفته هفتم جی‌لیگ برای مقابله با تیم ناگویا گرامپوس به میدان خواهد رفت و در صورت کسب پیروزی می‌تواند خود را به جمع تیم‌های بالانشین نزدیک کند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *