پایگاه خبری هامپوئیل
0

انجمن ورزشی‌نویسان خواستار برخورد قاطع با شجاع خلیل‌زاده شد

انجمن ورزشی‌نویسان خواستار برخورد قاطع با شجاع خلیل‌زاده شد
بازدید 13

انجمن ورزشی نویسان ایران ضمن درخواست برای عذرخواهی رسمی فدراسیون فوتبال و باشگاه تراکتور از خبرنگاران ورزشی،‌ خواستار برخورد قاطع با شجاع خلیل‌زاده و ارائه گزارش آن شد.

به گزارش منابع خبری هامپوئیل ، پس از رفتار ناپسند و توهین‌آمیز شجاع خلیل‌زاده، مدافع تیم ملی ایران، در مقابل خبرنگاران پس از پایان بازی میان تیم‌های پرسپولیس و تراکتور، انجمن نویسندگان، عکاسان و خبرنگاران ورزشی ایران در یک نامه به رییس فدراسیون فوتبال، خواستار عذرخواهی و اقدامات قاطع در برابر شجاع خلیل‌زاده شدند. متن نامه انجمن ورزشی‌نویسان ایران به رییس فدراسیون فوتبال به شرح زیر است:

«جناب آقای تاج

با سلام و احترام

با توجه به واقعه‌ای که در پایان دیدار لیگ برتر فوتبال بین تیم‌های پرسپولیس و تراکتور رخ داد، به عنوان نمایندگان انجمن نویسندگان، عکاسان و خبرنگاران ورزشی ایران، ما از شما عذرخواهی و برخورد قاطع با این اتفاق را درخواست می‌کنیم. در این رویداد، شجاع خلیل‌زاده به عنوان یک بازیکن تیم تراکتور و همچنین عضو تیم ملی فوتبال ایران، رفتاری غیرحرفه‌ای و توهین‌آمیز را به نمایندگان رسانه‌های ورزشی اعم از نویسندگان، عکاسان و خبرنگاران انجام داد. این رفتار نه تنها با مقررات حرفه‌ای تطابق نداشت، بلکه به مراتب به حرمت و احترام پیراهن باشگاه تراکتور، به عنوان یک باشگاه محترم و قدیمی، آسیب رساند. در نتیجه، ما از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فوتبال و باشگاه تراکتور انتظار داریم تا به این واقعه واکنش نشان دهند و تضمین کنند که اینگونه رفتارها تکرار نخواهند شد. همچنین، از جامعه رسانه‌ای خواستاریم که این اتفاق را به صورت کامل و صحیح گزارش کنند تا همه افراد مطلع شوند.

انجمن نویسندگان، عکاسان و خبرنگاران ورزشی ایران»

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *