پایگاه خبری هامپوئیل
0

تعیین تکلیف پروژه‌های بالای ۸۰ درصد در مراغه

تعیین تکلیف پروژه‌های بالای ۸۰
بازدید 17

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی، حیدر فتح‌زاده، در جلسه‌ای به بررسی مسائل و مشکلات طرح‌ها و پروژه‌های شهرستان مراغه پرداخت.

وی در این جلسه تاکید کرد که تصمیمات لازم برای تسریع و اتمام پروژه‌های با بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی اتخاذ شده و قرار است اقدامات لازم در سال جاری به عمل آید.

فتح‌زاده در حاشیه این جلسه به خبرنگاران گفت که بازدیدهایی از تعدادی از طرح‌ها و پروژه‌های در دست اجرای شهرستان مراغه انجام شده است.

در این بازدیدها موضوعاتی مانند تسریع در اتمام جاده مرند_جلفا، تکمیل پل‌ها و راه‌های روستایی، تصفیه‌خانه مدول دوم مرند و تکمیل زنجیره صنایع دستی با حضور نماینده شهرستان‌های جلفا و مرند مورد بررسی قرار گرفت.

وی همچنین افزود که در این جلسه، نظارت بر پروژه‌های درمانی مانند بیمارستان سینا، پروژه‌های میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، آموزش و پرورش، ورزش و جوانان، آب، راه و چالش‌های مرتبط با مسکن مهر و تسریع در تکمیل زیرساخت‌های آن و اتمام به موقع پروژه‌های بالای ۸۰ درصد از محل منابع استانی، ملی و مولدسازی نیز مطرح شد.

به گزارش ایسنا، این جلسه در فرمانداری شهرستان مرند با حضور معاون عمرانی استاندار، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، مدیرعامل آب‌وفاضلاب، مدیرعامل آب منطقه‌ای و راه‌وشهرسازی استان برگزار شد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *