پایگاه خبری هامپوئیل
0

خاکستر شدن تانکرهای سوخت

خاکستر شدن تانکرهای سوخت
بازدید 5

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از آتش گرفتن 3 تانکر سوخت خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوادث هامپوئیل، سرهنگ عبدالحسین زارع، رئیس پلیس راه استان کرمانشاه، امروز خبر داد: در صبح امروز، در جاده دالاهو به اسلام‌آبادغرب، سه تانکر حامل سوخت به آتش کشیده شدند.

وی در توضیح این حادثه اظهار کرد: تصادفی در ساعت ۷ و ۵۰ دقیقه صبح امروز رخ داد که منجر به اشتعال سه تانکر حامل سوخت گردید. این حادثه در نزدیکی روستای خسروآباد اتفاق افتاده و تیم‌های پلیس راه به سرعت به محل اعزام شدند.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه اظهار کرد: بر اساس تحقیقات انجام شده، دو تانکر عراقی حامل نفت و یک تانکر ایرانی حامل مازوت با فاصله کمی از یکدیگر حرکت می‌کردند. یکی از تانکرهای عراقی به علت عدم رعایت فاصله کافی با دو تانکر جلویی برخورد کرد که باعث ایجاد آتش‌سوزی شدید گردید.

وی افزود: خوشبختانه، با فرار رانندگان از محل آتش‌سوزی، جان کسی به خطر نیفتاد.

سرهنگ زارع درباره تدابیر ایمنی و مسائل ترافیکی اظهار داشت: به منظور جلوگیری از وقوع حوادث مشابه، لازم است که رانندگان خارجی با ورود به کشور و عبور از مرزهای استان، با دقت به قوانین راهنمایی و رانندگی، به ویژه در شرایط جوی خاص، آشنا شوند. از مسئولان و دست‌اندرکاران مربوطه خواسته می‌شود که بروشورهای دو زبانه حاوی توصیه‌ها و اطلاعات ترافیکی، به رانندگان خارجی در این مراحل اعطا گردد تا از وقوع حوادث ناگوار در جاده‌های استان جلوگیری شود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر