پایگاه خبری هامپوئیل
0

اربعین شهدای خدمت، هفتم تیر برگزار می‌شود

اربعین شهدای خدمت، هفتم تیر برگزار می‌شود
بازدید 21

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی اعلام کرد که مراسم اربعین شهدای خدمت روز پنجشنبه ۷ تیرماه در شهرهای تبریز و مراغه برگزار خواهد شد.

به گزارش تسنیم از تبریز، تراب محمدی در جلسه هماهنگی برای برگزاری مراسم اربعین شهدای خدمت اظهار داشت که این مراسم از ساعت ۱۰ تا ۱۲ روز پنج‌شنبه، هفتم تیر، در مصلی اعظم امام خمینی (ره) تبریز برگزار می‌شود.

وی افزود: با توجه به دفن پیکر شهید مالک رحمتی در مراغه، مراسم اربعین این شهید بزرگوار و دیگر شهدای خدمت در ساعت ۱۷ همان روز در مراغه نیز برگزار خواهد شد.

او با تأکید بر برگزاری باشکوه مراسم اربعین شهدای خدمت در استان، خاطرنشان کرد: ضروری است که هیئت‌ها و مواکب حسینی با جدیت به برپایی موکب‌های حسینی در این مراسم بپردازند و شهرداری تبریز نیز باید فضاسازی مناسبی برای برگزاری شایسته این مراسم انجام دهد.

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی سپس به ویژگی‌های برجسته شهدای خدمت اشاره کرد و گفت: خوش‌رویی با مردم، تلاش بی‌وقفه و خستگی‌ناپذیری از ویژگی‌های مشترک این شهدا بود.

محمدی افزود: خدمت صادقانه آن عزیزان، مسیری روشن برای ما قرار داد تا در راه خدمت به مردم و تلاش برای تعالی و پیشرفت، خستگی‌ناپذیر باشیم.

او در پایان اظهار داشت: شهید آیت‌الله آل‌هاشم و شهید رحمتی، ستون‌های وحدت و همدلی در استان بودند و مردم قدرشناس استان با حضور پرشور در مراسم اربعین شهدای خدمت، بار دیگر با آرمان‌های والای این شهدا تجدید بیعت خواهند کرد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *