پایگاه خبری هامپوئیل
0

پرسپولیس و افتخاری دیگر در تاریخ پرافتخار خود

پرسپولیس و افتخاری دیگر در تاریخ پرافتخار خود
بازدید 12

مهدی ترابی با پاس گل برابر گل‌گهر بهترین پاسور تاریخ پرسپولیس در لیگ برتر است.

به گزارش منابع ورزشی هامپوئیل، در پایان فصل گذشته، ۳ هافبک برجسته تاریخ پرسپولیس با عبور از سایر بازیکنان این تیم در ۳ رده نخست بهترین پاسورهای این تیم در ادوار لیگ برتر قرار گرفتند. مهدی ترابی، امید عالیشاه و وحید امیری این ۳ بازیکن هستند که تنها ۲ پاس گل با یکدیگر فاصله داشته‌اند و مشخص شده است که رقابت نزدیکی برای کسب عنوان بهترین پاسور پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر در لیگ بیست و سوم خواهند داشت.

وحید امیری، که به دلیل آسیب‌دیدگی بازی‌های زیادی را در این فصل از دست داد، تنها یک پاس گل داده و با ۲۸ پاس گل جایگاه خود را در رده سوم بیشترین پاس گل حفظ کرده و از نفر اول ۵ پاس گل فاصله دارد. اما امید عالیشاه و مهدی ترابی رقابت نزدیک خود را در این فصل ادامه دادند و حالا مهدی ترابی با ۳۳ پاس گل یک پاس گل بیشتر از امید عالیشاه دارد که ۳۲ پاس گل برای پرسپولیس در لیگ برتر داده است و به نظر می‌رسد این ۲ بازیکن، این کورس جذاب را در دوران حضور در پرسپولیس ادامه خواهند داد.

با پاس گل ترابی برابر گل‌گهر این بازیکن در کنار دانیال اسماعیلی‌فر با ۴ پاس گل، بهترین پاسور پرسپولیس در این فصل است. ترابی در نیم‌فصل اول تنها یک پاس گل داده بود و در مقطعی از فصل ۲ پاس گل از عالیشاه عقب افتاده بود، اما ترابی در هفته‌های اخیر اوج گرفته است. این بازیکن در ۴ بازی گذشته ۳ پاس گل داده و حالا توانسته بالاتر از عالیشاه بهترین پاسور تاریخ پرسپولیس در لیگ برتر شود. جواد کاظمیان با ۲۴ و هادی نوروزی با ۲۳ پاس گل دیگر پاسورهای برجسته پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر هستند. در بین بازیکنان فعلی پرسپولیس، پس از ترابی، عالیشاه و امیری، دانیال اسماعیلی‌فر با ۹ و سروش رفیعی با ۸ پاس گل بهترین آمار را دارند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *