پایگاه خبری هامپوئیل
0

ایران ایر باز هم مشکل آفرید؛ تاخیر بیش از ۹ ساعت پرواز نجف به تهران

بازدید 9

ایران ایر باز هم مشکل آفرید؛ تاخیر بیش از ۹ ساعت پرواز نجف به تهران

به گزارش پایگاه خبری هامپوئیل، روز چهارشنبه ساعت 17:35 دقیقه پروازی به شماره 5318 (شرکت هواپیمایی ایران ایر) قرار بود از نجف به مقصد تهران حرکت کند که بالاخره با تاخیر بیش از 9 ساعت این پرواز حدود ساعت دو بامداد انجام می شود.

طبق اطلاعات بدست آمده در ساعت 20:00 مسئولان ایران ایر پس از 3 ساعت تاخیر اعلام می کنند که پرواز به زودی انجام خواهد شد اما پس از گذشته چند ساعت از این وعده هیچ خبری نمی شود.

مسافران این پرواز تقریبا 9 ساعت بلاتکلیف بودند تا اینکه بالاخره در ساعت 2 بامداد روز پنجشنبه پروازی که قرار بود روز چهارشنبه انجام شود، به سمت تهران حرکت می کند.

تاخیر در پرواز شرکت ایران ایر در حالی انجام شده که به گفته مسافران تمام پروازهای نجف به تهران توسط سایر شرکتهای هواپیمایی یا سر وقت یا با تاخیر یک ساعت انجام می شد.

نابسمانی در پروازهای شرکت ایران ایر مسبوق به سابقه است؛ به گونه که در تاریخ 8 مرداد یک پرواز از نجف به مقصد تهران توسط این شرکت هواپیمایی انجام شده که قیمت بلیط ها تا 4 میلیون اختلاف داشته است؛

طبق اخبار بدست امده در این پرواز برخی مسافرین بلیط را با قیمت 5 میلیون و 400 هزار تومان خرید و برخی دیگر تا قیمت 9 میلیون و 200 هزار تومان هم تهیه کرده اند.

عدم پاسخگویی مسئولان ایران هم نسبت به تاخیرها و هم نحوه فروش بلیط ها می طلبید تا مسئولان مربوط از جمله شخص وزیر و سازمان هواپیمایی کشور با اتخاذ تداببری مانع بروز چنین مشکلاتی شوند.

لازم به ذکر است همین حد از تاخیر شگفت انگیز همان روز در پرواز تهران به نجف هم رخ داده و پرواز ساعت 15 با تاخیری حدود ده ساعت بامداد روز بعد به مقصد نجف پرواز نموده است.

امید است شرکت هواپیمایی ایران ایر که نمایندگی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران است با تدابیری اقداماتی را در شأن نام بلند ایران و مسافران بیاندیشد.

منبع خبر

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *