پایگاه خبری هامپوئیل
0

خرید بهترین روغن کمپرسور سرمایشی

بازدید 28

شرکت بیتزر در زمینه تولید روغن کمپرسور صنعتی فعالیت می کند. یکی از دلایل محبوبیت روغن کمپرسور بیتزر کیفیت بسیار بالا و ویژگی های منحصر به فرد آن است. از ویژگی های روغن کمپرسور بیتزر می توان به پایداری حرارتی، پایداری اکسیداتیو، راندمان بالا در دماهای پایین و سازگاری با سیستم های خاص اشاره کرد درادامه به معرفی بهترین روغن های کمپرسور سرمایشی خواهیم پرداخت با ما همراه باشید. 

روغن کمپرسور چیست؟

روغن کمپرسور برای روانکاری دستگاه های کمپرسور صنعتی و جلوگیری از بروز مشکلاتی مانند اکسیداسیون، خوردگی و.. مورد استفاده قرار می گیرد. در خرید روانکار های صنعتی توجه به برند و تولید کننده بسیار اهمیت دارد چرا که امروزه تولید کنندگان بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند. اگر به دنبال شرکتی معتبر برای خرید روغن کمپرسور هستید ما به شما مراجعه به سایت روانکارشیمی ماهان را پیشنهاد می کنیم.روغن کمپرسورسرمایشی  یک نوع روغن خاص است که برای کمپرسورهای هوای صنعتی استفاده می‌شود. این روغن‌ها معمولاً از روغن‌های مخصوصی تشکیل شده‌اند که دارای ویژگی‌هایی همچون پایداری در دماهای بالا و پایین، مقاومت در برابر اکسیداسیون و خوردگی و ویسکوزیته مناسب برای شرایط کاری کمپرسورهای هوا مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از روغن مناسب برای کمپرسورهای هوای سرمایشی، عمر مفید و کارایی این دستگاه‌ها را افزایش می‌دهد.یکی از وظایف اصلی روغن کمپرسور، روان‌سازی قطعات درونی کمپرسور است. این عمل باعث کاهش فرسایش و ساییدگی قطعات مختلف می‌شود که در نتیجه به بالا رفتن عمر مفید کمپرسور کمک می‌کند. 

 آشنایی با وظایف روغن کمپرسور

استفاده از روغن کمپرسور سرمایشی باعث بهبود عملکرد دستگاه کمپرسور می شود که در ادامه به معرفی آن ها پرداخته ایم.روغن کمپرسور در عملکرد به عنوان یک ماده خنک‌کننده هم عمل می‌کند. با عبور از قطعات داغ موتور و قطعات دیگر، روغن حرارت را جذب می‌کند و سپس این حرارت را به دیگر نقاط انتقال می‌دهد تا از گرمای اضافی جلوگیری شود.روغن کمپرسور می‌تواند در کاهش نویز عملکرد کمپرسور نقش داشته باشد. این روغن می‌تواند صدای تماس قطعات را در داخل کمپرسور کاهش دهد و بنابراین صدای کلیه عملکردهای مکانیکی را بهبود بخشد. روغن کمپرسور معمولاً دارای مواد ضد اکسیداسیون است که در ارتباط با هوا و گرما، جلوی اکسیداسیون را می‌گیرند این  مسئله به کاهش تجزیه و تلفات در روغن و قطعات کمک می‌کند. روغن کمپرسور معمولاً به عنوان یک وسیله جدا کننده برای جلوگیری از ایجاد آب در سیستم استفاده می‌شود. این کار باعث می‌شود آب جدا شده و از سیستم خارج شود تا به عملکرد کمپرسور و دیگر قطعات صدمه نرسد.

 

 

 معرفی بهترین روغن های کمپرسور سرمایشی

روغن کمپرسور سانیسو به طور اختصاصی برای دستگاه های کمپرسور تبرید و پمپ های حرارتی طراحی شده اند. از مزایای خرید روغن کمپرسور سانیسو می توان به عملکرد عالی آن حتی در دمای پایین اشاره کرد. با استفاده از روغن کمپرسور سانیسو دیگر شاهد گرفتگی لوله ها در دمای پایین نخواهید بود. روغن کمپرسور سانیسو نیز قابل استفاده برای روانکاری پمپ های حرارتی نیز می باشد. از ویژگی های روغن کمپرسور سانیسو می توان به افزایش طول عمر دستگاه های حرارتی و کمپرسور ها و کاهش خرابی ها اشاره کرد.

روغن کمپرسور بیتزر

شرکت بیتزر در زمینه تولید روغن کمپرسور صنعتی فعالیت می کند. یکی از دلایل محبوبیت روغن کمپرسور بیتزر کیفیت بسیار بالا و ویژگی های منحصر به فرد آن است. از ویژگی های روغن کمپرسور بیتزر می توان به پایداری حرارتی، پایداری اکسیداتیو، راندمان بالا در دماهای پایین و سازگاری با سیستم های خاص اشاره کرد. پایداری حرارتی بالا درروغن کمپرسور بیتزر باعث می شود که در صورت افزایش دمای فعالیت دستگاه کمپرسور هیچ گونه مشکلی برای آن بوجود نیاید. البته همانطور که در دماهای بالا شاهد کیفیت بالای روغن کمپرسور بیتزر خواهید بود در دماهای پایین نیز کمپرسور عملکرد عالی خواهید داشت.

چرا روغن کمپرسور بیتزر بخریم؟

اگر دستگاه کمپرسور شما بیتزر است می توانید از روغن کمپرسور بیتزر برای روانکاری آن استفاده کنید. یکی از دلایل استفاده از روغن کمپرسور بیتزر سازگاری و بهینه سازی بالای آن با دستگاه کمپرسور بیتزر نیز می باشد. بنابراین تا زمانی که برای دستگاه کمپرسور بیتزر روانکارمخصوص تولید شده است استفاده از سایر روانکار ها پیشنهاد نمی شود. خرید روغن کمپرسور بیتزر نه تنها به بهبود عملکرد دستگاه شما کمک می کند بلکه باعث می شود طول عمر و کارایی دستگاه کمپرسور بیتزر شما نیز افزایش پیدا کند.

 

 

چه زمانی باید روغن کمپرسور را تعویض کرد؟

 روغن کمپرسور سرمایشی وظیفه کاهش اصطکاک و سایش بین قطعات متحرک کمپرسور را دارد. این ویژگی کمک می‌کند تا عمر مفید کمپرسور افزایش یابد و کارایی آن حفظ شود.مپرسورها در حین کار گرما تولید می‌کنند. روغن کمپرسور با جذب و انتقال این گرما به کاهش دما و جلوگیری از گرم شدن بیش از حد قطعات کمک می‌کند. روغن کمپرسور به بهبود آب‌بندی بین قطعات کمپرسور کمک می‌کند، که این امر به افزایش کارایی فرآیند فشرده‌سازی گاز و جلوگیری از نشتی گازهای مبرد منجر می‌شود. این روغن‌ها حاوی افزودنی‌هایی هستند که از قطعات فلزی کمپرسور در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی محافظت می‌کنند.باید بدانید که برای تعویض روغن کمپرسور توجه به چند عامل اهمیت بسیار زیادی دارد. البته مهم ترین مسئله در تعویض روغن کمپرسور توجه به نوع کمپرسور، سایز و نوع روغنی که برای روانکاری آن استفاده شده است بسیار اهمیت دارد. همانطور که می دانید بعد از مدتی نیاز است که روغن کمپرسور تعویض شود برای اطلاع از زمان دقیق تعویض روغن نیاز است که به موارد زیر توجه کنید.

میزان استفاده: استفادهمکرر و یا در شرایط سنگین تر ممکن است منجر به فرسایش سریع تر روغن شود. در صورت استفاده مداوم و یا در شرایط سخت، تعویض روغن ممکن است به صورت متداول‌تر لازم باشد.

بازرسی های فنی: در برخی مواقع، انجام بازرسی‌های فنی و آزمون‌های روغن می‌تواند مشخص کننده زمان تعویض مناسب باشد. این شامل آزمایش روغن برای شناسایی آلاینده‌ها، تشکیل رسوبات، و تعیین ویسکوزیته است.

شرایط کاری: دما و فشار محیط کاری نیز می‌تواند در زمان تعویض روغن کمپرسور تأثیرگذار باشد. بنابراین زمانی که دستگاه کمپرسور در شرایط داغتر یا فشار بالاتر فعالیت کند روغن ممکن است سریع‌تر اکسیده شود و نیاز به تعویض زودتری داشته باشد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *